" Vy odporné prostitútky " Oliwer Cromwell

Autor: Pavol Žák | 18.3.2016 o 21:42 | Karma článku: 6,02 | Prečítané:  303x

Takto reagoval a komentoval Pán Oliwer Cromwell ktorý žil v 17. storočí, politickú situáciu. K tomu sa dodať a pomôžem si ďalším citátom slávneho Pána Marka Twaina iba: " História sa nikdy neopakuje, ona sa len rýmuje.

Kompletné vyjadrenie Pána Cromwella je až mrazivo aktuálne.

„Nie ste nič iné ako zberba a odporcovia blahodarnej správy. Nie ste nič iné ako nájomní ničomníci. Svoju krajinu by ste predali za misu šošovice ako Ézav, svojho Boha zradili pre pár drobných ako Judáš. Je pre vás vôbec niečo dobré? Existuje hanebnosť, ktorá vám nebola vlastná? Veriaci nie ste o nič viac ako môj kôň. Zlato je vaším bohom. Kto z vás neumlčal svoje svedomie za úplatok?

Je medzi vami aspoň jeden, ktorý by aspoň trochu obhajoval záujmy svojej vlasti? Vy odporné prostitútky! Či ste svojimi nehanebnými intrigami a podlosťami neznesvätili toto posvätné miesto a z božieho stánku neurobili brloh lotrovský? Ako hnusne odporní ste celému národu, ktorý vás poveril napravovaním krívd. Tak teda! Zoberte si svoje krámy, zamknite za sebou a v mene Boha, choďte!“

Je tam všetko! Hľadať argumenty ktoré by konanie p. Bugára a p. Procházku ospravedlnili sa hľadali ťažko ale nakoniec sa predsa len našli.

Argument číslo 1.

Kotleba a nesystémové prvky ktoré by mali veľkú šancu sa do parlamentu po predčasných voľbách dostať v ešte väčšej sile ovládnuť parlament, sú dnešným strašiakom číslo jedna.

Otázka na súčasnú elitu a budúcich členov vlády mám len jednu. Pán Kotleba tu o štyri roky nebude? Jeho stranu zrušíme a jeho voličov (208K), presvedčíme že práve vy ponúkate riešenia pálčivých otázok! Poviete im že Vám môžu veriť pretože ste štandardné politické strany?

Veď to nedáva logiku. Proti Pánovi Kotlebovy treba bojovať fér zbraňami. Pánovi Kotlebovy ako aj všetkým voličom ste poslali odkaz úplne iný. Štandardné strany klamu, klamú svojich voličov, svojich partnerov. Štandardné strany sú schopné roky kričať na niekoho že je zlodej a potom s Ním pokojne vstúpia do zväzku manželského. To Pán Danko svojim postojom ktorý Vám vnútil a označil za konečný deštruuje systém.

Argument číslo 2.

Predčasné voľby nemajú zmysel, nikdy nepriniesli nič pozitívne. Spomeňte si na voľby po páde Radičovej Vlády.

Argument na úrovni prvej cenovej niekde za Kežmarkom. Pán Bugár ako môžete porovnávať situáciu povalenia pravicovej vlády po dvoch rokoch s patovou situáciou po parlamentných volbách? To si Vážne myslíte že Vaši voliči sú taký hlúpi aby uverili niečomu takémuto? Práve naopak Vaši a voliči pravice sú veľmi pamätlivý. Doplatili na to už p. Dzurina, Figeľ a ďalší. Myslím že hrob takto vykopaný nebude mať po uložení truhly ani kto čas zahrabať.

Jediný argument ktorý som ako občan a volič ochotný akceptovať je ten, že všetky ŠTANDARDNÉ strany ktoré zostavujú vládu sú demokraticky zvolené do parlamentu. Dostali mandát od voličov a Vašou zodpovednosťou je s týmto mandátom naložiť.

Naložili ste p. Procházka a p. Bugár ale netvárte sa že podľa vôle voličov. Zvyšok vystihol dokonale p. Cromwell.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?